Двойки от шуменския клуб по спортни танци „Фея-Данс“ и филиала му в град Разград се представиха отлично на турнира по спортни танци за Болярската купа, който се проведе  във Велико Търново.

Най-добрия резултат за клуба постигна двойката Христиан Сърмов и Виктория Николова, които завоюваха златните медали в клас 15D, 2-ро място при юношите старша възраст – латина и четвърто място при стандартните танци.

Втори места спечелиха Милен Козарев и Поли Илиева в категорията на Деца ІІ латина и Емил Ефтимов и Полина Иванова, които са втори в клас 15D и 5-ти при юношите старша възраст латина. .

Кенан Мехмед и Симона Дайнова от филиала на клуба в град Разград взеха сребърните медали в клас 11Е. Ангел Божанов и Надежда Дочева също Разград взеха бронзовите отличия в клас 13Е, като достигнаха и до финала при юношите младша възраст – стандарт заемайки 7-мото място. Двойката зае и 9-то място при юношите младша възраст латина. Михаил Николов и София Великова заеха 2-рото място в клас 18 D и 7-мото място в Младежи – латина.

Йоан-Александър Ташков и Никол Нейкова заеха 4-то място в категория Деца II стандартни танци и 5-то място при Деца ІІ латина. Двойката дебютира в по-високия клас 11D, където се класира на 5-тото място.

Достойно представяне направиха и Михаил Иванов и Никол Георгиева с 5-то място в клас 11Е, 8-мо място при Деца II стандарт и 11 място при Деца ІІ латина, както и Георги Маринов и Андреа Йорданова от град Разград, които се наредиха 7-ми в клас 11Е. Димитър Маринов и Кристияна Петрова се класираха 6-ти в клас 15D.