В шоу мач футболните национали на България, които бяха в основата на четвъртото място на световното първенство в САЩ през 1994 г., завършиха 2:2 със звездите на Турция, спечелили бронзовите медали на мондиала през 2002 г.

Впечатление в двубоя, чието времетраене беше 60 минути, направи раздаването на двата отбора на стадиона в Кърджали. Националите бяха близо до победата, но гол на турците в заключителните минути оформи крайния резултат.

Българите два пъти повеждаха след голове на Ивайло Йорданов и Дончо Донев. За Турция вкараха Тюмер Метин от дузпа и Хасан Кабзе.

В състава на България бяха Данчо Господинов, Даниел Боримиров, Цанко Цветанов, Ивайло Йоранов, Златко Янков, Христо Стоичков, Красимир Балъков, Бончо Генчев, Георги Гинчев, Петър Михтарски, Дончо Донев, Илиан Илиев, Станислав Ангелов, Мюмюн Кашмеров, Георги Пеев, Радостин Кишишев, Елин Топузаков и Александър Александров.