Ювентус удари с 3:1 Реал Мадрид пред 60 000 зрители на стадиона в Орландо, в една от най-зрелищните предсезонни контроли на лятото.

Мачът бе повторение на два финала в историята на Шампионската лига, а колосите на испанския и италианския футбол не разочароваха.

"Старата госпожа" поведе в 49-ата секунда с гол на Мойс Кийн, който довкара топката, отбила се от гредата след шут на Макени.

В 20-ата минута Тимоти Уеа удвои, въпреки че преди това Реал изпусна две чисти положения да изравни.

Вини Жуниор намали след феноменален извеждащ пас на Тони Кроос, като 2:1 бе резултатът след първото полувреме.

В последните секунди Душан Влахович вкара за 3:1, но е и преди Мадрид да уцели две греди.

Във втори пореден мач Реал допуска три гола (след 0:3 от Барселона), но треньорът Карло Анчелоти не е притеснен.

"Опитахме промени в защита, а съперникът е класен - каза италианецът. - Но създадохме куп положения, както и срещу Барселона. Тогава ударихме четири греди, сега бяха две.

Не ме притесняват резултатите от тези двубои, видях достатъчно, за да съм спокоен за сезона, който предстои."