Кирил Десподов записа 10 минути игра за ПАОК в оказалото се решително гостуване на гръцкия тим във Франкфурт.

ПАОК постигна изключитлено престижен успех и надви Айнтрахт с 2:1, а с това си гарантира първото място в групата.

Кръг преди края гърците имат 13 точки, докато с девет пункта Айнтрахт също ще продължи към елиминациите, но ще трябва да играе мач повече в плейофите, докато ПАОК отива директно на осминафинал.

Иначе Десподов остана на пейката за гръцкия тим и се появи едва в 83-ата минута, когато резултатът вече бе 2:1 в полза на неговия тим.

След нулева първа част Томаш Кедзиора откри за гърците, преди Омар Мармуш да изравни още със следващата атака.

Решителният миг дойде в 73-ата минута, когато сръбският национал Андрия Живкович вкара за 2:1 в полза на ПАОК, а този резултат се оказа и краен в мача.