Ловки крадци задигнаха три диаманта при обир в къщата на бившия вицепремиер в правителството на НДСВ Николай Василев.
Освен скъпоцените камъни апашите взели също два часовника "Картие", бижута от бяло и жълто злато, съобщава в. "Преса". Потърпевшият е потвърдил за обира, но е отказал да коментира инцидента. Василев живее в столичния квартал "Бояна". Къщата е оборудвана с камери и СОТ, който бил изключен.
Бандисткият удар е бил извършен миналият понеделник. Почти по същото време е била обрана и къщата на украинския посланик Микола Балтажи, който живее на няколко пресечки от Василев. От там апашите отмъкнали 1000 долара и документи. Полицията предполага, че ударите са дело на една банда.
БГНЕС

Коментари
Анонимен
БАНДАТА СЕ КАЗВА НИКИ ВАСИЛЕВ & МИЛЕН ВЕЛЧЕВ - С ТАЗИ ИНПРОВИЗИРАНА КРАЖБА ВАСИЛЕВ ИСКА ДА УДВОИ ЗАГРАБЕНОТО ОТ ВСИЧКИ НАС С КОЕТО ДА ПОМОГНЕ И НА МИЛЕН ЗА ОЩЕ ХОТЕЛИ КРАЙ МОРЕТО.
БЕЗСРАМНИЦИ - ТЕ ТРЯБВА ДА БЪДАТ КЛИЕНТИ НА ПРОКУРАТУРАТА ЗА ПРОИЗХОДА НА ЗАБОГАТЯВАНЕТО СИ И ВСИЧКО НЕДОКАЗАНО - ОТНЕТО В ПОЛЗА НА ДЪРЖАВАТА!!!!