Бомба е избухнала снощи пред къщата на митничар в София. Взривът е повредил прозорците и вратата на жилището, което се намира в квартал "Толева махала", съобщиха от СДВР.
Сигналът е подаден в столичното 9-о РПУ в 21 ч. в събота. Няма пострадали хора. Нанесени са само материални щети. Пристигналият на място полицейски екип е установил, че в резултат на взрива е повредена външната врата и са изпочупени част от прозорците на къщата. Днес е извършен втори оглед на мястото на инцидента. Работата по случая продължава съвместно със Софийската градска прокуратура, уточниха от полицията.
По информация на БНР в къщата, пред която е избухнал взривът, живее митничар, който работи в централата на Агенция "Митници" в отдел "митническо разузнаване и разследване".
БГНЕС
Коментари
Добави коментар