Точно година след неуспешното нападение над Ахмед Доган журналистката Миролюба Бенатова от Нова ТВ успя да разговаря с Демирие Доган - майката на политика.
С видима тъга майката на Доган споделя пред камерата, че синът ѝ не е идвал да я види отдавна, от три-четири години.
Миролюба Бенатова остана заедно с нея няколко часа в с. Дръндар, в деня, в който майката на Доган даваше курбан за неговото здраве година след случилото се в НДК.
На 19 януари 2013 г. по време на партийната конференция, на която Ахмед Доган щеше да обяви оттеглянето си от политиката, към главата му бе насочен пистолет.
Демирие Доган споделя, че се е чула със сина си един ден преди партийната конференция, която после забравила да гледа по телевизията. Обадили ѝ се по-късно, за да ѝ кажат какво се е случило.
"Ами имало е, как може сам?", отговаря тя на въпроса дали мисли, че нападателят Октай Енимехмедов е бил сам, или е имало по-голяма организация преди нападението.
Демирие Доган има и други деца - три дъщери, но признава, че мястото на Ахмед е специално - той е обичаният ѝ син.
Нищо няма да му кажа, ще го прегърна, ще го целуна - колкото и да е голям, пред майка си е дете, отговаря тя, попитана как ще посрещне Ахмед Доган, ако той сега дойде при нея.
Интервюто ще бъде излъчено в предаването на Нова ТВ "ДикOFF" в събота следобед.
Вести.бг
Коментари
Аууууу
Какви са тези глупави интервюта дето ги правите бе . Няма ли по важни неща с които да ни занимавате . Какво очаквате да ни каже тази елементарна женица. И какъв е този син дето не е стъпил при майка си 4 години .
dobrev.
рано или касно всички грехове се плащат.маика да не си на такв син,омешен в безброи далавери.
* Коментар транслитериран от системата
0 2feri
цовек от репортери споконо в кастаци не спокоен дори в дори вгроба си не спокоен трабва да има якон да не притесанават цовеското права от теъи хора
* Коментар транслитериран от системата
1 0