Варненски влекач МАН закъса на кръстовището на Старата мототехника в Шумен. Вместо да му организират помощ, най-малкото, за да не пречи на движението, полицаите му написали акт, научи ШУМ.БГ.
Шофьорът Стоян Пенев /на 57 г./ от село Кочово карал товар от София за Варна. Към 00,30 часа снощи влязъл в Шумен, да зареди нафта. След това минал под моста на бул. “Плиска” и на кръстовището със “Станционна” закъсал в снега Въпреки че бил със зимни гуми, камионът се хлъзнал назад и се спрял в стълб на уличното осветление.
“Дойдоха катаджии и ми написаха акт за стълба, взеха ми талона”, разказа премръзналият от студ шофьор. В акта си полицаите написали “При маневра назад водачът не се е убедил, че пътят зад управляваното МПС не е свободен”, въпреки че им казал, че видял стълба много добре, но заради заледения път товарът го е повлякъл.
Сутринта минал пясъкоразпръсквач на “Барс”, който се наел да помогне. Стоманеното въже обаче се скъсало.
Докато чакаха да им донесат ново въже, към 10,30 часа двамата шофьори обясниха пред наш репортер, че минал някакъв началник от Гражданска защита, но си тръгнал, без да каже нищо за помощ.
В акта си Пенев написал възражение – “Пътя не почистен”.За зимното поддържане на кръстовището отговаря "Титан БКС".
ШУМ.БГ
Коментари
+
селски не ме гледай умно ами ходи да пасеш агнето, че 24 май идва скоро.
:-=
Ало медията за мангалите пишете с инициали Х.Х а този човек сте му написали цялото име, и какво значение има от къде е, като е от село има ли някакво значение.кой ви продаде данните на човека.
2+1
сега след месец ще му вземат и книжката
question
кой полицай продава данните от компютърната система на журналистите, кой кога напуска страната и кога се връща. някой от държавата ще разsледва ли това престъпление.
Разсъждение
Как така ако е бил на пътя, ще му откажат спирачките, ще почне да се хлъзга назад и накрая ще се окаже на тротоара. Би трябвало пак да си остане на пътя.
Май е истина това което са написали полицаите-че е давал маневра назад
Кочово
Кочово е старо българско селище, което вероятно е съществувало още през Средновековието. В землището му има следи от ранновизантийски кастел (малка крепост), датиращ от перода 5-6 в.[1]. За пръв път под името Катошева, селото се споменава в подробния регистър на доганджиите (соколари) от 1477 г., където е записано като „Село Катошева, спадащо към Шумну“ (Шумну - дн. Шумен)[2]. До 1878 г. селото носи името Кьотеш.
jonka
фсички сте м1рши
* Коментар транслитериран от системата
0 0