Баща преби до смърт 7-годишната си дъщеричка на Великден в Русе, предаде кореспондентът на БГНЕС в града.
Първокласничката е била закарана вчера около 17 ч. в Спешното отделение на болницата без пулс, отпусната и с видими следи от побой. Тя е починала, без да дойде в съзнание, а лекарите са уведомили незабавно полицията.
Арестуван е биологичният баща на Пламена – 38-годишният Пламен Пенчев, който е закарал детето в безпомощно състояние в болницата заедно с втората си жена. По думите му, момиченцето е паднало и се е ударило, но всъщност е имало следи от удари по главата и по цялото тяло, които са показали, че става дума за жесток побой.
Бащата е живеел в блок "Мура", вход Д, на първия етаж /на снимката/. Той е разведен, живее с друга жена и с двете си дъщери от първия си брак – Пламена и 4-годишната й сестричка. Съседи разказват, че непрекъснато е имало скандали, а при отворени прозорци се е чувал боят, който бащата хвърля на децата. На няколко пъти социалните са искали да вземат децата, но не се е стигало дотам. Мъжът е безработен, прехранвал се е, като търси старо желязо. Децата са живеели доста бедно, често съседи са им давали дрехи и понякога храна. Втората съпруга се е грижела да ги води на училище и на градина.
Починалата Пламена е била първокласничка в ОУ "Васил Априлов".
От Окръжна прокуратура Русе съобщиха, че е заведено дело за убийство срещу биологичния баща на момиченцето, който е задържан в ареста. По-малката му дъщеричка е предадена временно на Агенцията за закрила на детето.
БГНЕС
Коментари
анонимна
това не е човешко същество,а изрод.как може да посегне ,та то е още на 7 годинки.какъв баща е това.всеки ден убийства на дечица,какво са биновни те !!!!!!!!!!!!!!!
kkkkkk
Изрод
anonimen
амсалаци
* Коментар транслитериран от системата
0 0Анонимен
виновна е държава, колко има такива деца.но на нас става мучно когато нещо ужасно се случва,иначе до тогава всички гледат спокойно,всички сме виновни,станахме бесчуствени,само ламтим повече и повече,докога?
bashta
да почива в мир,,,горкото,,,а това чудовище не трябва да обитава земята никога..не му е мястото тука.
* Коментар транслитериран от системата
0 1koko
мангал мрусен.
* Коментар транслитериран от системата
0 0идвамзачерепаси
Има една книга,една хубава книга от проф.Асен Златаров-изд.от нач. на миналия век- "Очерки за философия на биологията", в която е обяснено напълно логично, че смъртното наказание не е акт на отмъщение, а съвсем закономерно действие от страна на обществото за отстраняване на болните единици от състава на организираната човешка група с цел следване прогресивния път на еволюцията.Така е то.