Съдиите от Административния съд в Шумен ще се срещнат с председателя на ВАС Константин Пенчев и Георги Георгиев – гл. секретар на Министерството на правосъдието. По време на срещата ще бъде направен анализ на дейността на съда до момента. Ще се обсъждат възможностите за предоставяне на подходяща административна сграда за нуждите на съда, с оглед трайно решаване на въпросите, свързани с материалната база. Тържественото откриване на работната среща ще се състои на 6 декември, от 13.00 часа, в съдебната зала на Административен съд – Шумен.
ШУМ.БГ
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
Анонимен
Защо? Да брои бюлетини!Едва ли?Да пита Сарготинова колко е взела?
данъкоплатец
Да се вземе незабавно решение за кмет на общината и да започне работа Общинският съвет. Всичко се движи с темпото на ретроградността и цялата общинска управа тъне в безвремие. Да се търси отговорност на В.З. защо пречи на новото в града и до кога?
гена
Кое ново бе пич?Номенклатурата и ДС от 80 те ли е ново?Я отивай да лижеш задника на Дъбов!
Анонимен
Кое ново бе, ненормалник? Онова, което вече е на 6 водки ли?
Анонимен
Питайте председателя на ВАС дали според него е нормално в община - областен център, при гласували 36 000 човека, при разлика ( според официалните данни на оик) 52 гласа, при многобройни нарушения и несъответствия, да не се допусне повторно преброяване. Питайте го дали е законен достъпът на външни лица до чувалите с бюлетините преди да са запечатани. Питайте дали е нормално съдията без да обсъди доказателствените искания да постанови решение ?
Анонимен
лично к. пенчев ще брои бюлетините в шумен, те още не са запечатани, жечко жечев ще му помага