Академическият съвет отпусна коледна добавка към заплатите за декември на работещите в ШУ „Епископ Константин Преславски”.
На първото заседание на новоизбрания АС бяха одобрени предложенията за заместници на ректора проф. дпн Маргарита Георгиева. Доц. д-р Богдана Георгиева ще бъде зам.-ректор по акредитацията, доц. д-р Димчо Станков - зам.-ректор по учебната дейност, а доц. д-р Драгомир Марчев - зам.-ректор по научноизследователска дейност и проекти. Утвърдени бяха като консултативни органи към АС 8 комисии и 4 съвета, създадени бяха 3 нови центъра: Център за кариерно развитие с директор доц. д-р Драгомир Марчев, Център за международно сътрудничество и мобилност с директор доц. д-р Румяна Тодорова и Център за връзки с обществеността и медиите с директор доц. д-р Кина Вачкова.
ШУМ.БГ
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
относно човещината
Представям си как се зареждат сега лайнометките след като са прочели поредната новина за "любимата" им баба Кукумявка или недоклатеноСливова. Ами ако утре колежът бъде обявен за Благодеятел на 2007 година? Леле-мале, цяла седмица ще се носят неблагоуханни миризми в трите корпуса. Ами то не е като да крадеш от обществените пари. Браво, колеги от колежа! Продължавайте в този дух!
за научните постижения
Браво! А сега да каже освен в Искрено и Лично дали някой говори за нея като за научен кадър, т.е. дали изобщо я познават в академичните среди извън Делиормана?
до човечния
Много чудно, защо не са номинирали Сливова за благодеятел на годината, а т.нар. "колеж" в Добрич? Както писах и по-рано, така, с чужда пита (демек с чужди пари - на ШУ и други спомоществуватели) всеки може помен да прави, включително и недоклатеноДъртоСливова. Тя само това може да прави - да заповядва "Дайте тука!", но не и да ги извади от джоба си и да даде, без намерение за лична изгода, пък била тя нематериална, например само медийна известност . Голямо благодеяние! Нема що! А не ти ли е хрумнало, че тя организира такива фондове, управител им е и след това разполага със средствата така, както намери за добре? Може би и злоупотребява, а? Друго - дано Бог да помогне на момчето Десислав, но доколкото си писал, май много няма файда от недоклатената помощ? Трето - разгледай всички случаи, когато дъртоСливова е "организирала" някаква помощ и внимателно помисли дали зад всеки от тях няма някаква конкретна изгода за нея!... И не се безпокой, няма да изберат "колежа" в Добрич.
до "за новото начинание"
Ще видим след 3-4 години!
шуменец
а бе пич, не се хАби - писаното за човечността е от самата Сливова. Анадънму?
до ще видим след 3-4 год
едва ли ще има нужда от такъв дълъг срок за да се сбъне прогнозата ми.стилът на управление и компетенциите са различни и особено липсата на апетит към служебните придобивки.
освирепял
А бе шуменецо, що не вземеш на заем руската програмка на Весо Панайотов, че да разбереш кой е писал за човечността. Аз го писах бе, глупако, и не съм нито Сливова, нито имам слива, нито пия сливова. А утре ще грабнем наградата и тя е за всички нас. Анадънму? Отговорът на арменски е Анадък.
Ха познай кой съм?
???????
"особено липсата на апетит към служебните придобивки."
Моля????? Правилно ли го прочетох?
шуменец
Цитат:"не съм нито Сливова, нито имам слива"
В последното много силно се съмнявам!