Академическият съвет отпусна коледна добавка към заплатите за декември на работещите в ШУ „Епископ Константин Преславски”.
На първото заседание на новоизбрания АС бяха одобрени предложенията за заместници на ректора проф. дпн Маргарита Георгиева. Доц. д-р Богдана Георгиева ще бъде зам.-ректор по акредитацията, доц. д-р Димчо Станков - зам.-ректор по учебната дейност, а доц. д-р Драгомир Марчев - зам.-ректор по научноизследователска дейност и проекти. Утвърдени бяха като консултативни органи към АС 8 комисии и 4 съвета, създадени бяха 3 нови центъра: Център за кариерно развитие с директор доц. д-р Драгомир Марчев, Център за международно сътрудничество и мобилност с директор доц. д-р Румяна Тодорова и Център за връзки с обществеността и медиите с директор доц. д-р Кина Вачкова.
ШУМ.БГ
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
?????????
Гнидата не е ли някоя от предишните лайнометки? Ех, защо нямам руската програмка на Веско?
ивановден
ХА НАЗДРАВЕ ИВАНЕ!
питанчо
Що не може да става дума за анонимност в този сайт? Да не би собствениците да пращат разпечатки от електронните адреси на пишещите? Ами сега?
ха дано
Боже, мили Боже, прибери си вересиите.
наздраве
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИВАНКИ И ИВЕЛИНИ!
"гнидата"
"Голямата награда “Благодеятел на годината 2007”: Снежана Митова
Благодеятелят е човек отрекъл се от всичко и посветил се на правенето на добро за другите. Благодарение на нея 40 деца на възраст между 7 месеца и 19 години получават всекидневно материално и духовно обгрижване. Осигурила им е и помещение, в което се събират, за да се хранят, да учат, да четат литература на духовна тема. Учи ги на Закон Божии, както и на търпение, смирение, състрадание, уважение, мотиивира ги да водят смислен живот."
....
Това ли искаше да прочата? Много е подходящо! "търпение, смирение, състрадание, уважение" - това са все качества, характерни за т.нар. "доц." Сливова, нали?
до тъпата гнида
На 6 януари 2008 година на официална церемония бяха обявени благодеятелите за 2007 година. Благодарение на мащабната информационна кампания тази година се състезаваха 205 номинации в четирите категории: граждани, неправителствени организации, фирми и читалища/библиотеки. От тях седемчленното жури присъди награди в категория Читалище/библиотека: Педагогически факултет към Шуменски Университет “Епископ Константин Преславски”, гр.Шумен От 2005 година доц. Славова, директор на колежа, организира благотворителни прояви с участието на педагози, студенти, служители и публични личности за подпомагане лечението на Десислав Димов, студент в Колежа, който претърпява тежка автомобилна катастрофа и оттогава е парализиран на легло, както и други студенти в неравностойно положение.
Стига си се е*авала с доц. Славова, става дума за всички нас, които помагаме на Деси.
гнидо, гнидо
Гнидо, гнидо, никога не е късно да станеш за резил.Ха да ти е честита първата награда в световния конкурс
ГНИДА НА 2007 ГОДИНА
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата