Шведската гримьорка Лив Месинджър разказа пред в. "Сън" как е прекарал една нощ в леглото с холивудската звезда Аштън Къчър.
"Това бе най-добрата нощ в моя живот", обобщи тя.
По думите на Лин, чиито думи бяха потвърдени от снимки, тя спала в обятията на актьора в ергенската му квартира в Лос Анджелис за 10 млн. долара.
Това станало само седмици преди звездата публично да обяви за отношенията си с Мила Кунис, сегашната му годеница и майка на дъщеря му. П онова време вече цял месец са циркулирали слухове, че Къчър и Кунис се срещат (на снимката).
На показаната снимка 23-годишната Лин и 36-годишният Къчър лежат на кревата облечени. Но според Месинджър "интимните обятия" са били преди това.
Лин разказа, че двамата с актьора се запознали в бар на Лос Анджелис през юни 2012 года. След това той я покани на купон с приятели. Там двамата се запознали, заговорили се и в един момент той я попитал иска ли да отида у дома му. "Аз се съгласих, той взе номера на мобилния ми и ми изпрати своят адрес с есемес".
Скандинавската красива съответна се отправила към къщата за 10 милиона.
Когато се събудила в 10 сутринта, Къчър е спал. Тя му направила няколко снимки и си тръгнала. Шведката твърди, че същия ден Кътчър няколко пъти и пращал есемеси, но връзката им скоро прекъснала.
"Бях малко разочарована, че той не се върна при мен, но пък и никога не съм мислила, че това ще се случи. Все пак той е голяма звезда", споделя Лин.
"Това е хубава история, която може да разкажа на децата си. Майки ми се смя, когато й я разказах. Ако имам още един шанс, бих повторила. Това беше най-хубавата нощ в живота ми", заключи Лин. /БГНЕС
Коментари
Пенсионерка
Да ви имам грамотността: "Скандинавската красива съответна се отправила към къщата за 10 милиона.
Когато се събудила в 10 сутринта, Къчър е спал. Тя му направила няколко снимки и си тръгнала. Шведката твърди, че същия ден Кътчър няколко пъти и пращал есемеси, но връзката им скоро прекъснала."
и по-надолу: "Майки ми се смя, когато й я разказах. Ако имам още един шанс, бих повторила. Това беше най-хубавата нощ в живота ми", заключи Лин.
НарБуд
"...Лос Анджелис през юни 2012 года..."
"... След това той я покани.."
"...той я попитал иска ли да отида у дома му..."
"...тя спала в обятията на актьора в ергенската му квартира в Лос Анджелис за 10 млн. долара..."-квартирата ли струва тези пари или к.рвата(че не се разбира нещо), ако е второто е много?
Анонимен
ЖУРНАЛИСТИТИ, НАДМИНАХТЕ И СЕБЕ СИ!
КОЙ ВИ ДАДЕ ЧЕТВЪРТИ КЛАС?