Четвърта поредна среща ще се проведе утре от 10 часа в зала 363 на Община Шумен със собственици на апартаменти във връзка с реализацията на Националната програма за обновяване на многофамилни жилищни сгради. В срещата могат да участват всички заинтересовани лица, да поставят въпроси и да получат отговори, съобщиха от общинския пресцентър.

Напомняме, че идната седмица на 10 февруари – вторник от 17.00 ч. в концертната зала на Младежкия дом  Министерството на регионалното развитие и благоустройство ще представи в Шумен Националната програма за енергийна ефективност на многофамилните жилищни сгради. Срещата е организирана от Областна администрация и на нея ще бъде направена презентация на одобрените методически указания по Програмата, както и на образците за кандидатстване.

Срещата е отворена за кметовете на общините в региона, служители от администрациите, домоуправителите на допустимите за подпомагане многофамилни жилищни сгради и граждани. Представители на министерството ще отговарят на въпроси.

ШУМ.БГ