С редица прояви шуменското ОУ „Д-р Петър Берон“ ще отбележи 95 годишнината от създаването на училището. Честванията ще започнат утре в двора на училището с поставяне на постамент – „95“ години и с 95 балона, които ще полетят с детските мечти на децата.
В понеделник е Денят на самоуправлението, а часа на класа и експозицията във фоайето на училището ще се посветят на историята му.
Във вторник ще бъде спортния празник на училището, посветен на годишнината, в сряда ще бъде открита изложба „От тук започва България“. Тогава ще бъдат отчетени и резултатите от първия регионален конкурс за изобразително изкуство и литература.
За четвъртък е насрочен тържествения концерт, който ще се състои в читалище „Тодор Петков“, а по-рано в училището ще се състои среща на поколенията.
ШУМ.БГ
Коментари
пуфа
Браво на директора-г-н Павлов!Браво и на целия персонал на училището!Честито!Дерзайте все така!
бб
това училище ми е на сърцето в далечната 1961г започнах като първокласник моите деца също учиха в това училище и моя внук също сега е ученик в базовото както му казваме честит празник и да пребъде БЪЛГАРИЯ
Росен Русев
И аз съм учил в това училище. Спомените ми са прекрасни! Поздравления за всички ученици и учители!
Анонимен
Честита годишнина! Само напред и нагоре
Анонимен
Честита годишнина! Само напред и нагоре
Павел Павлов
Благодаря на ШУМ.БГ и на всички медии, които публикуваха програмата за честването. Целта ни е планираните събития да станат достояние и да бъдат посетени от максимален брой хора, свързали по някакъв начин съдбата си с базовото училище. Заповядайте, приятели, защото "Най-доброто предстои"!
чернаев
павеле създал си един отличен колектив честит празник на всички поздрави и с най добри пожелания към госпожа лаловска станева боянова
Анонимен
къде забрави "елитно" ха- ха-ха.....
Павел Павлов
Благодаря за добрите думи, Чернаев, но моите заслуги за добрите резултати на училището са доста по-скромни.
По-голяма част от колегите са назначени от Цветан Цанински. В това отношение той е имал много набито око. Тези професионалисти са гръбнакът на нашия колектив. По-младите учители се учат от тях и напредват бързо.
Децата, които постъпват при нас са много добре подготвени от колегите от детските градини. С такива деца лесно се гонят високи постижения.
Бизнесмени и хора на високи обществени позиции са наши приятели и ни помагат много.
С две думи:
От добро грозде лесно се прави добро вино.