19-годишен младеж от върбишкото село Иваново помля с БМВ-то си варненско Рено. Тримата пътуващи с френската кола бяха откарани в болница. Инцидентът стана около 16,00 часа на кръстовището до Градския стадион.
БМВ-то се движило по бул. “Симеон Велики” в посока към града. Реното се движило по булеварда в противоположна посока. Възрастният му шофьор предприел ляв завой към КАТ. Не успял обаче да се изтегли бързо и последвал удар.
"Видях го, че завива, но реагирах късно и го блъснах”, каза пред ШУМ.БГ 19-годишният водач на БМВ-то Шенер от Иваново. С него пътувал приятел, който не е пострадал.
Според очевидци, БМВ-то се движило с много висока скорост. Шенер изобщо не успял да удари спирачки.
Прегледът в МБАЛ-Шумен показал, че тримата нямат травми и те са били освободени, съобщиха по-късно от пресцентъра на полицията.
ШУМ.БГ
Коментари
112
до харманли иваново не се намира в делиорман а в герлово ти наъ напред научи се каде се намира
* Коментар транслитериран от системата
9 5Анонимен
на селските прачки особено фесовете не трябва да карат в града автомобили.
* Коментар транслитериран от системата
5 18Анонимен
на мангалите и неуките мюсюлмани, да им се забрани да управляват бмв и мерседеси
байчо ти
Късокрачко с летящо БМВ 3-ка на газ заредена от ШЕЛ.
Адската машина
танкист
карайте бясно,показвайте на всички че колата ви е страхотна и .......ще стоите в съда и в затвора!
Анонимен
Някои не стигат до съда, споменат от танкиста, тях ги съди Бог.
до анонимен
Да го духаш
ШУМЕНЕЦ
какво искате от човека.....на село все пак са все още с КАРУЦИ...като го гледам батката с черната жилетчица....ХИТРИНО или ВЕНЕЦ, сигурно и учи във ВПИ ШУМЕН
Анонимен
да ти е честито бмвто смешник
* Коментар транслитериран от системата
2 8