Наталия Стефанова е кандидатът за кмет на община Шумен от НФСБ. Тя е областен координатор на партията.
Кандидатурата й бе представена днес в централата на Националния фронт за спасение на България в София.
"Ще работя в експертен състав, на един фронт, за една кауза – община Шумен да има нов облик и тя да бъде за нас, гражданите“, каза за ШУМ.БГ Наталия Стефанова.
Тя допълни, че управленската й програма е вече готова и ще бъде представена със старта на кампанията. Листата за общински съветници в Шумен ще бъде представена до няколко дни. Също съвсем скоро НФСБ ще обяви и кандидатите си за кметове на останалите общини в Шуменска област.
Наталия Стефанова е експерт по изработка и управление на проекти по оперативните програми на ЕС. Владее английски език. Омъжена, с две деца.
ШУМ.БГ
Коментари
ехе
Давай Наталке ,успя да разцепиш Патриотичния Фронт ,дано все така да цепиш.
Избори
Наталия е образована и можеща жена , като кмет може да спечели доста европроекти за нашия град и без това държавата е съсипана и няма пари за общините , а тя е специалист в тази област и трябва да и дадем шанс !
Гошо
Натали Давай напред ние сме с теб! Най добрата кандидатура до сега!
Студент
Е кво
Веско Златев -2 мандата
= на нищо
Красимир Костов- 2 мандата = на нищо
Наталия Стефанова- шанс за по-добро за града и хората в него !УСПЕХ НАТАЛКА ! С ТЕБ СМЕ !
сметка
Колко българи вече има кандидати за кмет? Колко души ще гласуват? ДПС-то , като си кажат своя, ще си гласуват за един, а демократо-патриото ще се надроби и след това - готов балотаж ДПС : ???
виц
нещо Герберските хейтъри не са я подкарали момата .Дали това не е знак че от нея се иска да раздроби гласовете.
фен
Браво на НФСБ
Моите адмирации за кандидатурата на Наталия Стефанова ! Успех на младата жена !
Анонимен
Коя е таз пача?
Европейка
Наталия Стефанова е един страхотен и достоен човек за когото всичко каквото мога ще дам. Хей хора спрете с тази злоба и ненавист.Вие друго освен това можете ли да правите.Погледнете се само колко сте жалки>Ето това сме ние българите и за това сме на това дередже.Вместо да се подкрепяме и държим ние се газим.Българка съм да но правя евала на ромите. Само ги вижте колко са обединени.За Стефанова ще гласувам и аз и цялото ми семейство. Аз искам хубав , красив и подреден град и съм сигурна че тя ще го направи. Нати с теб сме всички . Обичам те много и ти желая от все сърце УСПЕХ