Правителството ще финансира изцяло строежа на многофункционална спортна зала в Шумен и тя ще бъде завършена много преди края на мандата, заяви пред журналисти днес в Шумен зам.-председателят на ГЕРБ Цветан Цветанов.
„Това е предизборно обещание, което беше дадено от ПП ГЕРБ и щаба на кандидата ни за кмет Любомир Христов, защото знаем, че един областен град, ако няма подобно съоръжение, няма как да се обърне към младите хора и младите семейства и да им каже, че и в Шумен ще има спорт за децата“, каза той.
Цветанов подчерта, че в момента най-голямото предизвикателство е да се види каква готовност имат общините с кметове от ГЕРБ с проекти по оперативните програми от новия програмен период. „Това, което днес можем да направим, е да заложим на тези кметове, които имат този потенциал и аз съм изключително удовлетворен от това, че успяхме да спечелим Шумен“, каза зам.-председателят на ГЕРБ.
Цветанов се обърна към всички шуменци и жители областта с думите: "Могат да разчитат на българското правителство и съм убеден, че когато имаме една устойчивост, една политическа стабилност, един парламент, който може да подкрепя реформите и да взема важни стратегически решения за страната ни, ние ще вървим напред“.
Преди пресконференцията в залата на Младежкия дом Цветан Цветанов проведе среща с кметовете от ГЕРБ и членове на представители на ръководствата на общинските структури на партията. Основна са обсъждани резултатите от местните избори.
ШУМ.БГ

Коментари
хаха
Тази нещастница изтърва тоя , дето гони 4 години-е, трудно го преживява все още-личи си...
Анонимен
С връхните дрехи си седят. Значи в залата е студено. Тук не могат да осигурят отопление , за голяма зала - надали.
Анонимен
Парно няма ли бе господа?? Палтата що не събличате.
до 07:23
Тя тепърва ще го подгонва изотново.
хаха
Кой седи надясно в залата ,ч погледа й все натам гледа?
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
BB
марш в затвора бе боклук
* Коментар транслитериран от системата
6 13един
Наближава световния ден на влажните зони .Какво ще получи на 2 февруари тази година-2 февруари 2010 е ясна.
стас
Не съм привърженик на герб или на когото и да било друг.Но това със залата е чудесно защо го плюете и на цяло финансирано от държавата.Който не подкрепя това е ДЕБИЛ.