Опел Тигра катастрофира, преобърна се и събори беседка пред хранителен магазин в Шумен. Инцидентът стана днес по обед на кръстовището между улиците „Генерал Скобелев“ и „Марица“ ,до т.нар. цигански мост.
За щастие, няма пострадали. Като по чудо точно в този момент е нямало хора под навеса, където редовно се събирали клиенти на близкото магазинче.
Колата, със силистренска регистрация, се е движела с висока скорост, разказват очевидци. 31-годишният водач не е успял да вземе завоя, след което се е блъснал в тентата, в следствие на което автомобилът се е преобърнал на лявата си страна.
Установено е, че водачът е неправоспособен, съобщиха от полицията. При извършената проверка с техническо средство не е установено наличие на алкохол.
На мястото на катастрофата е извършен оглед, работата по случая продължава.
ШУМ.БГ
Коментари
Анонимен
абе шефкет ти си поне интелегентно момче,какво им обесняваш на тия тъпи лаховци,остави ги да се трепят.
* Коментар транслитериран от системата
1 0ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
асан баба
ЕБАСИМО и тъпите мангали. Цяла зима я бутаха тая Тигра, че не може да запали и накрая я обърнаха . Забележете- задните гуми на колата са различни !
Проблемът е сериозен- не само мургавите се изживяват като състезатели по Скобелев, особено в района на автосервизите до Манго
Анонимен
Всичкото роми извадило късмет.
Там редовно 20 джугала се мотат като мухи без глави.
bai MANGAL
Това злобата няма граници. Инцидент без невинни жертви. Имали значение водачът къв е (циганин),имали значение в коя част на село шумен е инцидентът (циганскят мост),на вярно има щом е свързано с ЦИГАНИТЕ и интересно.толкова жалки изглеждате в коментарите си ,че не си давате сметка ако имаше жертви.няма значение българин ЦИГАНИН .а тоя Индиянец с тиграта да си понесе това което му се полага а не господата Български садий до го пуснат пак на вън .аман от шуменски джигити.
Nqma dostap
ше ви видя вас балгарите като доъде трета световна.. тогава няма да коментирате мангалите така
* Коментар транслитериран от системата
7 1До Nqma dostap
То няма да има и к'во да коментираме...
udu taxi
бях горе на стоянката от горе тоз кат даде газ след тва са чу трясак това нее парвата кола която влиза в тоз магазин
* Коментар транслитериран от системата
0 0невинния
Сега къде ще играят комар господата.ха ха ха