Гагаузов подписва споразумение със Световната банка
Днес от 14 ч. министърът на регионалното развитие и благоустройството Асен Гагаузов ще подпише Споразумение между България и Световната банка за грант в размер на 500 000 долара за подготовката на “Проект за развитие на общинската инфраструктура”.
Безвъзмездната помощ е осигурена от Японския фонд за развитие на политиките и човешките ресурси и се администрира от Световната банка. Средствата от гранта ще се използват за изготвяне на прединвестиционни проучвания за завършване и рехабилитация на 4 язовира – Нейковци, Пловдивци, Луда Яна и Студена. От страна на банката Споразумението ще подпише Флориан Фихтъл, постоянен представител на Световната банка в България.
БГНЕС
71
0
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
Добави коментар