Трима пияни шофьори са засечени от полицаите през уикенда. Първият е спрян за проверка на 25 март, около 23:15 часа, на ул. „Захари Стоянов“ в Шумен. 39-годишният И.Т. седнал зад волана на маздата си след употреба на алкохол. Дрегерът на полицаите отчел 2,30 ‰ концентрация на алкохол в кръвта му. Дал е кръвна проба за химичен анализ.
Вчера сутринта, около 3:30 часа, в Каспичан на ул. „Мадарски конник“, полицаите проверили „Фолксваген”, с шуменска регистрация, управляван от 26-годишния С.Н. от село Мадара. При него дрегерът отчел 2,14 ‰ концентрация на алкохол в кръвта му.
Час по-късно, пак на същата улица в Каспичан, е проверен „Хюндай”, с шуменска регистрация, управляван от 22-годишния С.В. от Шумен. При него е отчетена 1,61 ‰ концентрация на алкохол в кръвта. И тримата са били задържани за срок до 24 часа, като са им образувани бързи производства.
ШУМ.БГ
Коментари
123
хайде по-строги наказание, та това са убийци...
shum.bg
Хлапета..