Министър-председателят Бойко Борисов, председателят на ВАС Георги Колев и министърът на правосъдието Екатерина Захариева пристигат за откриването на реновираната сграда на Шуменския административен съд /ШАС/.
Церемонията е насрочена за утре от 16,00 часа, съобщиха от пресслужбата на ШАС.
На откриването ще присъстват също и представители на Висшия съдебен съвет, на други административни съдилища в страната, кметът на община Шумен Любомир Христов и областният управител Донка Иванова.
От пресцентъра на Министерски съвет заявиха за ШУМ.БГ, че премиерът е потвърдил поканата и, „ако не изникне нещо непредвидено“, ще участва в церемонията в Шумен.
Административният съд е в новата си сграда на бул. „Славянски“ 64 от началото на февруари т.г. От 2007-ма до тогава се помещаваше в общинската сграда на ул. „Адам Мицкевич“ 1.
ШУМ.БГ
Коментари
гражданин
като дойде ще каже, че ще даде пари за горната част на центъра, сигурно и за спортната зала..
бай герги
по-скоро ще се окаже, че ще открие магазинът на dm. от този съд ще трябва да реже лентичка пред една врата и друго няма.
DADA
бул. „Славянски“ 64 къде е това е колко съда има
11
Oще една лентичка,за спомен,много строим,вече не остана незастроена площ в България.
15
агента как ли ще се дуе,като пуяк,все пак първо посещение на началника.
Анонимен
Затова ли са решили да пуснат ордите да чистят и да се кърпят дупки тия дни. Само да не сте на тоя принцип "началника идва"!
Анонимен
Административния съд в Шумен , функционира в новата сграда на " Славянски " от поне един месец. Всеки ден има дела. ПР - акцийка в петък след обяд , преди банкета в " Паламара "
шуменец
Да не вземе да мине по бул."С.Велики " ,че ще ни завиди на степната трева .Къде изчезнаха косачките ?Кърлежите и насекомите като се нароят как ще опазим децата си след месец?
Роси
Да не би това да е в дома на книгата? Къде е това бул. "Славянски" 64?