Професионално направена оранжерия за отглеждане на канабис откриха шуменските полицаи в село Ивански. Задържани са трима варненци, съобщиха от ОД на МВР.
В понеделник следобед униформените отишли за претърсване в имота на 39-годишния В.С. от Варна. Там били още двама от морската столица - 24-годишният Д.Д. и 23-годишният С.С.
В двора на къщата открили оранжерия, покрита с полиетилен. Вътре една от стаите пък била оборудвана с отоплителна, осветителна и вентилационни системи.
В двете помещения имало над 200 саксии с растения и зелена маса, която се суши.
Полевият наркотест реагирал на канабис.
Тримата били задържани за срок до 24 часа, след което работата по случая продължила под надзора на Окръжна прокуратура – Шумен. Наблюдаващият прокурор не им е удължил на срока за задържане и варненците вчера са освободени.
Те били с чисти криминални досиета.
ШУМ.БГ
Коментари
Анонимен
Напушваш се с марихуана и после с главата напред в бетона
koq
мари бабо гурбава имаш щерка напушена
* Коментар транслитериран от системата
0 0Анонимен
Всички коментари, които са написани дотук, са с такъв правопис, сякаш авторите им са комсумирали прекалено от канабиса!
Анонимен
Джоса е безобиден от видовете наркотици но не е за подценяване!
?
Чета и се чудя.Толкова много удоволствия предлага животът.Но явно те са за умни хора.А за останалите -дрога.
до тъпака
Ти вземи коМсумирай малко повече учебници, а не се прави на голям умник и на правописен и пунктуационен критик. Палячо неграмотен.
до тъпака
Познаваш ли кварталната батка -е той ми е брачед и не смей да закачаш мен
аз
Марихуаната е билка и лекува! Никой не е умрял от нея!Цигарите и алкохолът са вредни!Вземете и се образовайте малко повече!
ne kriii
е ги покаже те да ги видим всички едни леят за 2 грама други ги пускат с 50 кила какви са прокурорски свидетели ли кви даите им снимките да ги видят всички ко ги криете варненския монопол много барзо илиза от мазето това ли ви е системата
* Коментар транслитериран от системата
1 3