Ген. Румен Радев е една възприемлива кандидатура и ние ще работим за неговото избиране за президент. Това каза за ШУМ.БГ областният председател на БСП-Шумен Николай Николов по повод официалното издигане на летеца за кандидат на червените.
Той определи генерала като надпартиен кандидат, което било в унисон и с резултата от проведеното допитване сред партийни организации в Шуменско.
Преди дни местните социалисти вече сформирали областен предизборен щаб. Председател му е областният лидер Николов. Готови са и общинските щабове.
“Ако наистина се обедини цялото ляво и всички, които не гласуват, мисля, че шансовете на ген. Радев са много големи и аз очаквам изненада, каквато вече се е случвала на избори за президент”, каза Николай Николов.
ШУМ.БГ
Коментари
Българин
Иване, намери си малко-по добри драскачи ,щото вместо да даваш по някой лев на тея май трябва да им вземеш. Много са некадърни. Честно!
Българка
Анатоли, пишат ти хора, които те знаят какъв нагаждач и двуличник си! Няма нужда пари да се дават на никого. Пари е ясно, че ти трябват на теб. И не мърси повече интернет пространството.
рускиня
ех Иванушка, ех дурачок
Българин
Ха ха, уникално. Тука имало и МЕДИУМИ? Ха ха
така е
След прочетеното досега, не намирам нищо общо със статията за Генерал Радев и издигането му като кандидат за президент и жалките коментари изписани по-долу . Чета тука плахи опити на другари които искат да изместят темата с жалките си подхвърляния . Ама не така бе другари , нали сте партийци , застанете като доблестни мъже и жени очи в очи тогава и ще видим . НО не може така . Генерал Радев е много повече от достоен да застане начело на нашата малка държава. Доскорошен АС в Българските ВВС и за мнозина ще остане такъв . Достоен е за президент на България