Автомонтьор от Шумен продаде на части автомобила на клиент. Мъжът с инициали К.С. е задържан за 24 часа, съобщиха от пресцентъра на полицията.
През юни семейство от новопазарското село Правенци пътувало със семейния Фолксваген Голф, когато близо до кв. “Макак” колата аварирала. Приятел на шофьора му казал, че познава добър автомонтьор в Шумен и му дал телефона. След малко въпросният майстор Кремен пристигнал на място, казал, че се заема с ремонта и дръпнал колата в сервиза си.
След десетина дни човекът звъннал на монтьора, да го пита какво става. Отговорил му, че му трябва още време, тъй като чакал да му доставят някаква част. Седмиците минавали, а в един момент Кремен С. спрял да си вдига и телефона.
Вчера съпругата, на която се водил Голфа по документи, звъннала на майстора от непознат номер и успяла да се чуе с него. Той пак започнал да увърта, казал й, че колата е в гаражна клетка, за която в момента нямал ключ и други подобни небивалици. Тогава собственичката звъннала на 112 и обявила колата за открадната.
Полицаите бързо намерили майстора. Пред униформените той разказал, че е продал Голфа. Обяснил, че му трябвали пари.
47-годишният Кремен Ц. бил отведен в ареста. Работата по изясняване на случая продължава, казаха от полицията.
ШУМ.БГ
Коментари
бръснар
дайте да го обръснем, може да се откаже, да прави золуми. Има един полковник/газажия на Еверест, той само командва и иска много пари, не го препоръчвам.
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Да
Ходете при Антони, в цело Царев Брод. Когото и да попитате в селото, къде се намира сервиза, всеки ще ви обясни и насочи. И ще ви отстрани проблема на 100%. Сервиза му е редовен, ако искате издава и фактури. Много е кадърен човека. Моята кола я носих на 3 сервиза и навсякъде ми вземаха пари за да сменят нещо и проблема пак си оставаше и вдигаха рамене само. Единствения недостатък при Антони е че ще ви забави колата, освен ако не се разберете да я направи веднага че ви трябва за да пътувате. Бави, защото има много автомобили за правене, пред тях е като автоморга направо. Има поне 10 коли, които чакат да бъдат пипнати от неговите ръце. На мен лично ми е правил две коли и съм доволен от свършената работа а и не взема скъпо. Убедих се че влезе ли кола при него с проблем, не излиза без да е намерен и отстранен проблема. Нали ви казвам, единствения недостатък е че бави, но пък оправя. А ако имате нужда от фактури за цените на частите и труда му - ще ги имате, просто поискайте и ще ви се издадат такива.
сандокан
Хей Да ти как носи колата до Царев Брод на гръб ли или на ръце?Аз моята я носих на 4 колела:)
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
от Ха до Сандокан
С платформа за превозване на автомобили, сандокане, с платформа за превозване на автомобили. Така я носих. Още ли ще се правиш на умник или ще си останеш така - да се чувстваш глупаво?
Prosto suvet
хора,турсете геров ауто"еоод" за автомотйорски услуги,ще останете доволни.
* Коментар транслитериран от системата
0 0Миксера
Темата беше за очилатия некадърник дето бачка зад блока на Добруджанска банка - Юри некомпетентния му викат...