ШУМ.БГ стана на 10 години и не мислим вече за онзи израз “липсват ни първите 7 години”. С прохождането ни и първите стъпки се надявахме и вярвахме, че вие читателите ще бъдете с нас по пътя на израстването ни. И не се излъгахме - бяхме заедно не само през първите 7 години, но и през следващите 3 до днес. За тези 10 години се стараехме да изпълним новинарския сайт със съдържание, да оправдаем доверието ви, а вие, като наш най-верен и най-критичен приятел ни давахте чувство за бъдеще.

За тези години написахме 25 406 новини. А с вашите 29 милиона влизания и над половин милион коментари, къде по-добри, къде по-хапливи, вие направихте ШУМ.БГ най-четения сайт в региона.

Заради вас, приятели, вие днес четете този текст в обновения ШУМ.БГ. Модернизирахме го и го направихме по-удобен за четене, като уголемихме шрифта и снимките. Направихме дизайна адаптивен, за да се визуализира съдържанието еднакво добре и на компютър, и на таблет, и на телефон. Заради вас сме и във Фейсбук, Туитър и YouTube.

Променихме дизайна, но не променихме себе си. Оставаме такива, каквито ни приехте през тези 10 години.

Благодарни сме на нашите читатели, рекламодатели и всички, които помогнаха в годините ШУМ.БГ да заеме своето подобаващо място в мрежата. Продължаваме с доверието, което ни гласувате и с отговорността, с която го отстояваме във времето.

ШУМ.БГ