
Кандидат-осиновителят на Цветомира се нахвърли да бие журналисти
Кандидатът за осиновител на малката Цветомира от с. Мировци се нахвърли да бие журналисти. Инцидентът стана докато репортерите се опитваха да снимат 39-годишния Иван Иванов на излизане от Комплекса за социални услуги за лица и семейства в Шумен. Пред сградата на социалното заведение Иванов напсува журналистите и крещеше, че нямат право да го снимат. Няколко удара понесе кореспондентът на вестник „Монитор” Красимир Крумов, който бе по-близо до колата на кандидат-осиновителя. Оставеното без надзор моторно превозно средство тръгна на собствен ход и се блъсна в стената на Комплекса. След това мъжът се качи в колата си и не дочака идването на полицията.
ШУМ.БГ припомня, че 14-годишната Цветомира е настанена в социалното заведение в Шумен от началото на тази година, когато майка й почина от измръзване по пътя между Нови пазар и Мировци. Иван Иванов, който е осъждан за кражби е живял 4 години с майката на момичето и сега кандидатства за неин осиновител. В селото се носят слухове, че мъжът предлага услугите си като жиголо. В момента той живее на таван във Варна, но адресната му регистрация е в Пловдив.
ШУМ.БГ

1872
59
asdf
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
Ivo
...и вземете дайте момичето на тоз селянин, че да я направи проститутка.
Анонимен
тези новопазарски пишман управници,не само убиха майката но и съсипаха детото!!!!
МИНУВАЧ
НЕ БЯХА САМО НЯКОЛКО УДАРА ЗА ЖУРНАЛИСТА, А КОЛЕГИТЕ МУ СНИМАХА ВМЕСТО ДА ВИКАТ ПОЛИЦИЯ. ИМАШЕ МНОГО ОЧЕВИДЦИ.БЕШЕ ПРОСНАТ ПРЕД БУДКАТА ЗА ВЕСТНИЦИ ДО СТАРАТА ПОЛИКЛИНИКА, ПОСЛЕ СЕ БИХА И НА ПЪТЯ.ДРЕБНИЧКИЯТ ЖУРНАЛИСТ СЕ ОТБРАНЯВАШЕ ДОСТОЙНО.
Биляна Веселинова
Извиках веднага полиция от мобилния си телефон. Хората стояха и просто гледаха как този изрод пребива Красимир. Добре, че едричък мъж се намеси и спаси колегата. А за снимките-да, и снимахме. Защото сме на работа. А колегата е пребит, изпълнявайки служебните си задължения. Въпросният Иванов псува и заплашва всички наред. Точно както се очаква от кандидат-татко. А как не уби някой с колата си-незнам. Ако на тротоара имаше инвалид или майка с количка, щеше да има и смъртен случай!
police
той,красимирчо де,заслужава да го понабият,ама Билянче бивало да покажеш и ти малко гражданска съвест и с колегите си да се правите че го спасявате,ама нали снимките са си кинти как ще ги изпуснеш.
до pоlice
От такива като теб, честно казано, ми е писнало. Да броят парите на журналистите и да се опитват, повтарям, да се опитват да разсъждават, кой трябвало да бъде "понабит". Лесно е да се криеш зад ник-ове, и нон стоп да обвиняваш репортерите. На такива като теб пожелавам да "опрете" до журналисти. Тогава пак говорете за "кинтите и понабиването"...Б.В.
Ася Йорданова
Възмутително е това, което се е случило.Аз лично не съм присъствала,но факта, че този човек е посегнал на журналист говори красноречиво...Много е подходящ за осиновител....
Анонимен
Малко бой на журналистите е добре да има дори и без причина. Жалко, че точно Краси е потърпевш, защото е от малкото сериозни журналисти в Шумен. А на този трябва да са луди да му дадат детето за отглеждане или осиновяване.
Герчо
Абе на тоя колата му има ли каско