Евгений Цанков е новият директор на Общинското предприе „Чистота“ в Шумен, съобщиха от пресцентъра на община Шумен.
Той бе единствен участник в конкурса за длъжността.
32-годишният Цанков е завършил ШУ „Епископ Константин Преславски“ - бакалавър по специалността „Социални дейности” и магистър по „Икономика и управление на бизнеса”. От 2011-та до 2015-та бе общински съветник от ПП ГЕРБ и член на комисията по младежки дейности и спорт.
Има седем години трудов стаж, четири от които е бил на управленска длъжност – управител на компанията „Тех-Ко“ ООД за Шумен и Търговище. Член е на Контролния съвет на Държавно предприятие „Кабиюк“. Владее английски език.
Семеен е, има две деца.
ШУМ.БГ
Коментари
Анонимен
Евгени ли... Ей Шумвнци излизайте на протести. Тоя за нищо не става, както и цялото това ОП - там са хората на хранилки. Директори , началници, счетоводители... Всичко е на хранилка! Щуменци излизайте на протест
Мария
Е, що не вадят тези хранилки? Кои са началниците и счетоводителите? 1
Анонимен
Сложете Орхан в Кабиюк вече, той от кога чака.
Zakurra Mafanetti
Много интересно..."единствения кандидат.."! Шумен като град с огромна безработица и как ли само един кандидат..!??!че с това образование и трудов стаж тази длъжност се поркива от 50% от хората чакащи в бюрото по труда....кого заблуждават!?!!
Еееееех спомени,спомени
Ако имате спомен,навремето така "любимата" партия ГЕРБ назначи един "бизнесмен"кравар , за шеф на" Напоителни системи". Та оня пич,краваря,шефа де на напояването.....издумка де що имаше риба по язовирите,разпродаде я,после май го помъкнаха по съдилищата.Каква му е съдбата не знам,а и не ме интересува. Но и ако този е такова назначение....доста злини ще направи за и без това загиващият ни град.Аман от експерименти.
честито и успех
Човек винаги има избор, личен избор към добро или зло. Евгени явно е направил своя избор и доказва една българска поговорка - сладолед се ближе за сладост, ..... а задни части за власт. Близа момчето, близа и накрая успя. Честито Генко, както ти казва чичо Любчо и помни, че си имал избор, когато те вкарват в панделата. Бъди сигурен натам си тръгнал, питай краварчето.
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Анонимник
Г-н Будител, вие сте отчайващо неграмотен...
Анонимен
Ееееее включи се герба,не правописа Евгений Патката назначават бе серсем !