БСП и ДПС ще се съберат следващата седмица за втория етап от разговорите си за искане на вот на недоверие на правителството. Той ще е за корупция и най-вероятно ще бъде внесен в парламента през януари. Това обяви лидерът на БСП Корнелия Нинова пред Би Ти Ви.
Тя добави, че слуховете, че от ДПС са се отдръпнали и не искат да участват във вота на недоверие са неверни. По думите ѝ разговорите не са се състояли тази седмица, защото лидерът на ДПС Мустафа Карадайъ е бил извън България.
Нинова каза още, че темата за приватизацията на "Техноимпекс" за нея вече е приключила. Тя уточни, че от тук нататък, ако някой от управляващите има сигнали срещу нея, да ги внесе директно в прокуратурата и след това ще се видят в съда.
"Ако това не се случи, от тук нататък ще приемам всяко обвинение като политическа атака срещу лидер на опозиционна партия", допълни Нинова.
Дневник
Коментари
член на БКП
Другарко Нинова само БСП не разбра,че който се заиграе с ДПС потъва като кораб в бермутския триъгълник.!На следващите избори ще имате 40 депутата,а ДПС ще бъде извън парламента.
Христо
тия дето сменяха имената,дори и на починалите днес се целуват,всички сте продажници