Почистване на дъждоприемните шахти в Шумен започна днес. Работата е поверена на ОП „Строителство и благоустройство“.
"Сутринта служителите ни започнаха първо с ул. "Осми март". След това почистиха пл. "Александър Стамболийски" и продължиха по ул. "Съединение", обясни за ШУМ.БГ директорът на предприятието Недко Салабашев.
От пресцентъра на общината обясниха, че работата ще продължи по график, като предстои да бъдат проверени всички дъждоприемни шахти в града. Тези, които са задръстени, ще бъдат почистени.
ШУМ.БГ
Коментари
Анонимен
А къде са шахтите- под асфалта или на високо и от другата страна на стичащата се вода!? Така асфалтират великите фирми- без контрол и мисъл!
Един
Верно ли бе, ега ти съвестно та фирма. Или просто отчитат активи,или искат да вземат парички.272
Анонимен
До Петър Минчев:
Тук рядко може да се види коментар като вашия, написан без нито една правописна или пунктуационна грешка. Браво!