Отборът на „Шумен 98“ допусна домакинска загуба от „Етър“ днес в зала „Плиска“. Срещата бе предпоследна от плейофите в женското хандбално първенство.
Шуменки поведоха в срещата и почти до края на полувремето поддържаха аванс от два гола. В 24-ата минута „Етър“ стигна до равенство за 11:11, а след това поведе и на почивката отборът на Велико Търново имаше преднина от три гола – 15:12.
Домакините от Шумен започнаха отлично втората част и успяха да изравнят. При 16:16 „Етър“ отбеляза три безответни гол и отново се откъсна напред. В средата на полувремето шуменки намалиха аванса на съперника си до гол – 20:21. След това състезателките на „Шумен 98“ направиха пропуски в атака, докато „Етър“ вкара своите положения и поведе с 28:23. Разликата се оказа невъзможна за стопяване за отбора на „Шумен 98“.
ШУМ.БГ
Коментари
Анонимен
Какви ти играчи, какви ти пет лева ... заспала история, шуменска
Анонимен
само можете да коментирате и да плюете за нищо друго не ви бива. за вас живота е да седите пред компютъра и да злобеете. не стига че спорта в шумен умира а вие плюете и това което едвам го има. Вместо да си гледат живота и да ходят по кафета момичетата са избрали да бъдат в залата и да се трудят и да правят каквото могат в името на шумен а вие вместо да ги подкрепите ги оплювате. Евала!
Вилин Шери
Браво на местната администрация! Предоставя невероятни условия за развитие на детско-юношеския спорт :D
спортис
Като не се плаща така ще е.Обяда струва пари.
Анонимендо спортис
научи правописа,брато,то и играчикити май такива ,ай холан
Анонимен
То не е само да връткаш дупето по чалготеките,това и аз го мога без да съм спортист.
Нееееее .... пак ли.....
Пак им пръснаха ДуПЯтаТа! О_о