Екологична акция в района на парк „Кьошковете” ще проведат в неделя от 10.00 часа членовете на шуменския клон на Фондация „Изкуството да живееш”. По този начин 20 –те доброволци ще отчетат своя принос към пролетното почистване на Шумен и канят всички желаещи да подкрепят инициативата. „Колкото повече хора има на такива акции толкова е по-весело, колкото повече са хората толкова повече работа се свършва. Всеки ще си намери много причини да не дойде, но можете да намерите поне една, заради която да бъдем заедно”, каза Десислава Кръстева, член на фондацията. Фондация "Изкуството да живееш" е международна образователна и хуманитарна организация, чиято цел е да усъвършенства човека като личност и да укрепи ролята му в полза на обществото. Шуменският клон е член на Националната фондация от миналата година и вече има редица доброволчески прояви. Първият курс на образователната и хуманитарна международна организация е проведен през 1995 г. в Шумен.
ШУМ.БГ
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
Борис
Чудесна инциатива. Но колко време ще остане чисто? Българина загуби итази свая черта- да поддържа чистота. А това показва до къде вече сме са сринали.
желаещ
Може ли да публикувате телефони за връзка с фондацията. Ще има ли осигурени инструменти, чували, ръкавици или да си предвидим сами.