Мъж от Ясенково загина на място при челен сблъсък с друг автомобил на входа на селото.
Инцидентът стана в 18,35 часа.
Лек автомобил Форд Мондео се движил в посока от село Борци към Ясенково. На десен завой, точно преди входа на селото, водачът изгубил контрол над колата, навлязъл в насрещната лента, където ударил челно Опел с ремарке, с шуменска регистрация.
Водачът на Форда загинал на място, а двамата мъже, които пътували в Опела са откарани в МБАЛ – Шумен.
По-късно от пресцентъра на ОД на МВР в Шумен съобщиха, че загиналият е 44-годишен мъж с инициали Х.И. Той загубил контрол над колата заради движение с несъобразена скорост. Наложило се екип да среже двете врати вляво на форда за изваждане на загиналия мъж.
Двамата мъже от Опела - Т.С. 30 г./ и баща му М.И. /48 г./, двамата от село Борци, след преглед в МБАЛ са освободени без наранявания. На Т.С. е взета кръвна проба за анализ.
От ОД на МВР съобщиха, че причините за фаталния инцидент са в процес на изясняване.
ШУМ.БГ
Коментари
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
отса, сина и светия дух
Бог да пази господ!
Анонимен
Това е типично за простото население от Делиормана
Анонимен
има един анонимен много активен засто е анонимен свободна дирява сме демократицна страх ли го е
* Коментар транслитериран от системата
3 2Анонимен
до последният пишещ, прочети си написаното
dex
Анонимен 07.05.2018 12:19
забележете на първата снимка, м/у накацалите мюсюлмани по ската, няма ни една кадъна
-----------------------------------------------------------------
Медицината отдавна е доказала, че мъж не може да забременее, но в Делиормана опитите продължават ...
Чапай.
Мили хора инцидента е трагичен такива катастрофи се случват из цяла Бъргария не само в делиормана не само сред турците никой от пострадалите не би желал да му си случи но това е СЪДБА всеки един от учасниците е ничей баща,дядо,чичо или вуйчо но като ти се случи неможеш да промениш нищо.
Моляви за разбиране и без лоши коментари.
Петка
Жителите на селото още ли се хранят на пода клекнали пред малки масички с мазни милинки, а децата се хранят отделно или вече са се научили да ползват столове?
Анонимен
Всички които пишат тия как да изразя незнам "расистски" коментари огледайте се в огледалото и вижте колко сте злобни!! Трагедията е голяма един живот свърши, а вие сте си тръгнали да коментирате кадъните, ниските маси незнам си какво.. Вас какво ви интересува кой къде яде? А понякога дали сте се интересували от гладните хора или от хората, които живеят на улиците?? ЖАЛКИ СТЕ!!