Бащата на Румен Петков: Мафията е по-силна от МВР
Мафията и престъпниците са по-организирани в България от полицията и държавата. Това каза бащата на министъра на вътрешните работи Йордан Петков.
Родителите на Румен Петков Йордан и Роска Петкови казват, че и "на най-големия си враг не пожелават да преживее това, което са понесли тези дни двамата". "Най-страшна бе неизвестността. С Роска направо бяхме изтръпнали. След заседанието на Изпълнителното бюро на БСП вече сме по-спокойни, защото нещата си отиват по местата", казва още Йордан Петков пред вестник Стандарт. Бащата не се страхува дали синът му ще остане министър или не. "Румен има силен характер, ще го преживее и ще продължи напред. Изтръпвам от ужас обаче, като слушам колко могъща е мафията. Престъпниците са по-организирани от полицията и от държавата", казва още Йордан Петков и добавя: Сега младите отричат тоталитаризма, но тогава хората се прибираха спокойно нощем и пеша. "Малко хора знаят, че преди година нападнаха големия ми внук в центъра на София и му задигнаха GSM. Нашите хора във властта трябва да се преборят с тази мафия, иначе усилията им са напразни. И да не се поддават на натиск от мошеници и измислени генерали", казва още бащата на вътрешния министър Румен Петков.
БГНЕС припомня, че вчера премиерът и ръководството на БСП дадоха десет дни на Петков да изготви доклад за случващото се в МВР. Часове след заседанието на ИБ на БСП главният секретар на МВР Валентин Петров излезе в отпуск.
БГНЕС
766
0
asdf
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
Добави коментар