Етем не иска оставка на Петков
На този етап оставката на министър Румен Петков не е поставена на масата и не се коментира. Това заяви вицепремиерът от квотата на ДПС Емел Етем помолена да коментира скандалът във вътрешното министерство, предаде парламентарният репортер на БГНЕС.
Въпросът с оставката на Петков може да бъде обсъден от Съвета на коалицията, ако получим отговори на въпроси, които отправихме към професионалистите в МВР, каза Емел Етем. Според нея ситуацията във вътрешното министерство буди тревога. Дестабилизацията на толкова сериозна структура е притеснително, коментира вицепремиерът. Изключително възмутително е поведението на хора, които са били бивши служители на МВР да бъбрят толкова много и да издават тайни, заяви вицепремиерът. Това е много притеснително, допълни Етем.
175
3
asdf
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
Cheyny
Браво на Емел Етем! Това за сетен път доказва, че ДПС е най-национално-отговорната партия в България, която последна ще вземе да клати лодката на държавата заради тясно-партийни интереси. Не е тайна, че на последните местни избори именно по нареждане на Р. Петков полицията оказа небивал натиск върху ромското население в някои градове (Разград, Търговище, Хасково), заплашвайки ги да не гласуват за кандидата, издигнат или подкрепен от ДПС. Въпреки това, ДПС не е злопаметно и не използва ситуацията за да у го върне тъпкано. Нека останалите партии да се поучат!
Айше
АШКОЛСУМ
123
Трябва да го защити разбира се иначе няма да има чукане.Харесваме си ханъмките , ако не сте пробвали братя българи питайте Румен Петков как го правят с Е.Е.Тошкова много са дажни братлета не стойте в ДПС са бол ханъмките.