31-годишен шуменец загина при катастрофа с мотоциклет на Шуменското плато. Инцидентът стана вчера в 13,02 часа, съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР.
Малко преди това четирима мъже навлезли в гората с кросови мотори. В пресечена местност над селата Троица и Осмар единият загубил контрол над своя КТМ, ударил се челно в дърво и починал на място.
Извършен е оглед. Образувано е досъдебно производство, казаха от полицията, като уточниха, че мотоциклетът е бил без регистрационна табела.
Починалият моторист имал свидетелство за правоспособност категории "B" и C", но не и нужната за управление на мотоциклет "А".
ШУМ.БГ
Коментари
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Анонимен
Добре че не е засякъл човек или дете, по пътеката за пещера русалка след чешмата на Боровец, тези мотори минават на 20 сантиметра от хората с висока скорост, да пази бог разхождащите се, че няма кой да ги спре тези донори, бог да го прости момчето и съболезнования на близките му.
ДАКАТА
ХОРА ВИЖТЕ СИ КОМЕНТАРИТЕ ВИЕ НЕ СТЕ НАРЕД КАК МОЖЕ ТАКАВА ЗЛОБА ТУК СТАВА ДУМА ЗА ЧОВЕК .МИСЛЯ ЧЕ МОТОРИТЕ В ГОРАТА СА НАЙ МАЛКИЯТ ПРОБЛЕМ В ТАЗИ ТЪПА ДЪРЖАВА ОГЛЕДАЙТЕ СЕ МАЛКО И НЕ МРАЗЕТЕ ТОЛКОВА ЩЕ СЕ РАЗБОЛЕЕТЕ!!!
Познат
Имайте малко срам, като пишете глупости тук. Ако познавахте момчето,нямаше да говорите така. Почивай в мир, Чочо
иван
Станал е тежък инцидент със смъртен случай, дано стигне до главите на останалите, за да не се повтаря.
Анонимен
Ко храните мърши.. Мочето се е убило няма лошо в моторите вие гадове долни където от кръчмите не излизате... боклуци!!!
Георги
Не мога да разбера как може да сте такива при условие че няма подсигурена писта за спорта къде да карат това че е моторист не го прави лош човек или убиец а просто момче с хоби замислете се малко преди да пишете Нека почива в мир!
Анонимен
След като тук няма писта, то тогава се товарят моторите на платформи и се откарват до най близката такава. А това, че мотора е без регистрация, водача без право да го управлява няма нужда от коментар. Всеки си мисли "на мен няма да се случи".
Андон Андоноф
Чета коментарите, чета и за убития кочовски кмет и се чудя и мая, май само дебили са останали да живеят в гр. Шумен.......