Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ

Коментари
Николов
Я елате пиленца при батко...да ви ш...а сладко сладко
Р.Т и М.Н
къде си батко,къде си батко да ти....сладко,сладко!
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Батко Николет
Ох, котьооо!!!
Анонимен
Не падайте толкова ниско. Пишете по стойностни неща. Защо го правите само за да сте в играта ли ?
Герб-пубеда
Ам пиши ти ве,што даваш само акъли.Пари дай акъл ни штем.Акъл имами бол.Ти ако тий малко шти дадем от нашия.
Зевзек 2020
Това батко Николет,направо изкърти всички мивки и WC-та!!!Ха ха ха ха ха ха!
Бухта нюз
Измества се фокуса на коментарите.Моля тук да се пише само за общината,силния отбор,фараона, Р.Т и М.Н.
Анонимен
То ко да пишем вече за другите. Милена е най важната фигура и тези в съвета. Избрахме си я сега ще искаме, ще си търсим правата, ще искаме обяснения. Кмета ще се покрие !