Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ
Коментари
Анонимен
Започва записване за клуб яздене на кон. Познайте кой ще води групата за яздене на кон.
Цецо Жребецо
Да позная ли от три пъти?!Започва с буквата Р и завършва на алица!
зевзеков2023
Хаха ама вие защо припознавате миленита в мрънкащо и мячещо недоразумение!? идеше реч за нов Общ.Преседате, какви кметски избори ви гонят.
Анонимен
Е как кой който е най умен сашо тъпото ще е.
зевзеков2023
Никога не спори с тъпак,хората може да не забележат разликата.
РТ
боже колко хубаво било да съм далеч от онова село Каспичан.А сега пишете за мен тъпаци.Що млакнахте?
психиатър
Рал'це, Рал'це,то няма страница без тебе бе казъм!Не се притеснявай,няма поводи да страдаш от липса на внимание!
психиатър
Рал'це, Рал'це,то няма страница без тебе бе казъм!Не се притеснявай,няма поводи да страдаш от липса на внимание!
Анонимен
зевзеков202316.10.2022 10:00
Хаха ама вие защо припознавате миленита в мрънкащо и мячещо недоразумение!? идеше реч за нов Общ.Преседате, какви кметски избори ви гонят
Освен тебе,никой друг не се е припознал с Недева, ралиният ибрик!Коментарите бяха точно на темата КМЕТ!Като Вичко и Анджела и т.н.Ама на тебе все Мимиту ти е в кухата кратунка!Благодари на Ралица Тодорова, защото точно тя я лансира