Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ
Коментари
Анонимен
Кака Тинка!
Анонимен
Защо не се замислите кои направи така че президентът да дойде в Каспичан. Глупостите и тъпотиите край нямат.
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Анонимен
До предния! Кметът на нови пазар го покани! А тия натегачи се закачиха ня визитата! Големи демонстрации колко сме червени! Боклуци! Особено тая тъй наречена кметица! Пълен смях и падение! Каспичан вони на помия, особено що се касае за управление!
М.Н
За мен е важно,че ГЕРБ бяха аут и не участваха в посрещането.Президентът ще ни посети отново,като в програмата му ще бъде предвидено и посещение в долината на сълзите!
Анонимен
Защо се преставяш за хора които не си?
Анонимен
Може да си пишете всякакви глупости и да си правите репетиции за манипулации и лъжи. Президентът дойде за тържествата Дни на моя град. Това беше поканата. В
програмата беше заложено откриване на паметника на Захари Стоянов в двора на кирилицата. След това е решението за посещение на Нови пазар и Мадара. Това е истината.
Анонимен
Може да си пишете всякакви глупости и да си правите репетиции за манипулации и лъжи. Президентът дойде за тържествата Дни на моя град. Това беше поканата. В
програмата беше заложено откриване на паметника на Захари Стоянов в двора на кирилицата. След това е решението за посещение на Нови пазар и Мадара. Това е истината. Всичко останало са свободни съчинения и търсене на начин да се омоловажи мероприятието и да се очерни някои. Много са способни някой хора да хвърляте кал и помия върху хората които имат желание да направим нещо добро за общината.
Анонимен
Ралица пак ви е промила едногънковите мозъци.Уж инциативата на кмета на Н.пазар била,пък там президента направи дзак за един час и после около 5 часа беше в програмата на Каспичан.По вашата логика,може да напишете,че и кмета на Мадара е инициатора, защото президента и там ходи.Сигурно и посещението в РОКА е уредил или на Двора на буквите?!Тъпи герберасти!Вашите така минаваха транзит тука за половин час в зала 105.С триста зора събирахте по 30-40 човека.Всички кметове от силния отбор барабар със секретарките и цялата общинска администрация под строй през работно време.Свърши се с вас !Това беше!Освен да пеете злоба тука,нищо друго не ви остава!