Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ
Коментари
Анонимен
Много ми е интересно сега б б като подаде оставка какво ще прави въпросната госпожа. Тя ще подаде ли оставка като председател на партия и като председател на общинския съвет или ще направи някакъв завой и ще започне да се омилква пак на Недева или да се кланя на всички от които и зависи поста. Много интересно ще бъде тези дни.
Анонимен
Всички са един дол дренки. Цирк и кукли на конци!
Обикновения човек в БГ особенно винаги е прецанан, Фците да си вяват на идоли като бареков.
Анонимен
Боко Тиквата оня ден се хвалеше с еврозоната.Ами видяхме неговото нощно шкафче пълно с пачки в евро.Обикновения човек едвам вързва двата края,хич не му е до чакални в еврозони.Живота още ще поскъпне.
Анонимен
Вижда му се края. Всички мутри са на пързалката.
Анонимен
Пурко си купи фабрика на 9 септември с ГЕРБ и РаПица.Сам се оплете като пате у калчища.Толкова много лъже,че накрая и себе си излъга.Р.Т. и тя му помогна в това начинание.
Доган сарай
Някои екскурзианти хванаха ли тен!Направиха ли си снимки за фейса.
копи/пасте
''Уважаеми г-н Президент,
Готова съм да Ви подкрепя и ще оставя протегната ръката си само при категорично изпълнимо от Вас условие!
За да бъдете обединител на нацията и за да ме убедите, че намеренията Ви са свързани с чистота на България във всеки един смисъл, е нужно да предприемете кампанията: "Ново начало с нови хора!"
Как да приема, че сте изразител на народната воля, когато продължавате да се носите пред публиката подмишница с Корнелия Нинова, Мая Манолова и Илияна Йотова от БКП. По този начин Вие затвърждавате образа си на партиен функционер, подкрепян от червената партия.
За да сте Президент на всички, когато гръмогласно скандирате за народно обединение, потърсете подкрепата и на обществото извън структурите на БКП - БСП. В този ред на мисли, да разбирам ли, че в БКП няма мутри? Та нали те поставиха основите на Мутрофилията в България. Нали същите раздаваха куфарчетата за разпределение и усвояване на държавния бизнес, превърнат в последствие в частен за лично облагодетелстване, реализиран с унизителни сделки за жълти стотинки. Нали същите поради некадърност ликвидираха редица отрасли, защото не можеха да управляват струя на водопад, камо ли стратегически и възлови по мащаб предприятия. Нали това са същите, които 75 години унижощаваха и грабиха България, ликвидираха значими за България сектори с неефективни приватизационни сделки, за да ги завладеят външни фирми, с една едничка користна цел - да ги затворят и банкрутират, за да нямат българска конкуренция на еквивалентните търговски дружества в техните държави. Тези са същите, които съсипваха човешки съдби в Белене и лагерите. Те не са ли мутри?
...
Анонимен
Пишете си каквото си искате някой хора въобще не им пука за вашите отзиви. Започват да се стягат за белите павета. За трети път ще бъде депутат от кога го чака това време.
фен на ГЕРБ
Това, което сам си направиш - никой не може! Малоумниците искат оставка, за да сложат още по-големия малоумник и интригант - Радев! Наистина няма такъв народ! Срам!