Милена Недева ще управлява община Каспичан през следващите 4 години. Това ще бъде трети кметски мандат за нея.
При 100% обработени изборни протоколи Недева печели балотажа с 48,67%. За опонента й Юлия Добрева-Петрова са гласували 47,13%.
Разликата в гласовете е само 53 в полза на Милена Недева, заяви за ШУМ.БГ председателят на ОИК-Каспичан Диана Илиева.
Действителните бюлетини за Недева са 1679, а за Юлия Добрева-Петрова 1626.
Милена Недева бе кмет два мандата от ГЕРБ. На тези избори тя се яви като независима, издигната от инициативен комитет. ГЕРБ заложи на Юлия Добрева-Петрова.
ШУМ.БГ
Коментари
до предния
Тръц-пръц,толкова ти е мозъка герберастино!Сега остана и да нацапаш кълките!
до гербера тъп@к
Ами ти не си в час тъпчо!На всички е ясно,че Недева е искала много неща да направи предния мандат.Ясно е,че е правила искания, но с подмолната Ралица и такива м@лоумници като вас зад гърба си,мисията се оказа невъзможна!Едва сега започват да се случват нещата, откакто РаПица ЕООД е в трета глуха!Тя докато беше нито стотинка не се даваше от ГЕРБ.Факт неоспорим!
Абе гербавите
Парите идват сега,откакто я няма Ралица.Всички го видяха и разбраха.Вие кученцата какви терзания имате си е ваш проблем.А и не отговорихте колко метра асфалт е положила Ралица?!?
пинко
Кратуните ви са пълни с асфалт
Анонимен
Естествено че сега започват работите, кого заблуждавате патиланковци кухи. На всички е ясно защо чак сега бе тъпчовци. Иначе от къде пари за парцалки и т н . Като няма действия в общината щерката тегла бързи кредити
. После мама връща накуп всичко. А и рогата на зетя тежат доста.
до гербера тъп@к
Имаш лек напредък,почна да вдяваш,защо чак сега започнаха да дават пари за Общината!Да позна,Р.Т. не може да бърка в "меда"А пък като сте много отворени кученцата ,що не издигнете след 3 години Ралица срещу Милена на изборите за кмет!Да видим какво ще ви се случи!?Хайде стига сте пробутвали този и онзи.Дайте да видим Раличка как ще се представи или шубето голям страх!
Зевзек 2020
МИЛЕНА VS. РАЛИЦА! Ха,ха,ха!
Анонимен
Това е краят на М Н . Лапайте че авантата свършва скоро готованковци.
До предния
Не се знае знае ли се!