
Шуменци се сбогуваха с Рада Спасова
Стотици шуменци – близки, колеги и приятели дойдоха днес в “Зала 1300” на Театъра, за да се сбогуват с Рада Спасова.
“Напусна ни достоен човек, знакова фигура за Шумен. Делата на Рада Спасова са пример за отдаденост на каузата за общественото благосъстояние на шуменци. Тя бе човек с голям принос за развитието на нашия град”, каза в съболезнователното си слово кметът на общината Красимир Костов.
В писмо от министъра на културата Стефан Данаилов се казва: “Рада Спасова бе удивителен театрал, актриса и човек с голямо сърце”. Съболезнователни телеграми са изпратени от областния управител на Шумен, всички театри в страната, много читалища и културни институти.
Погребението на Рада Спасова е днес от 14,00 ч.
Днес в Шумен е ден на траур.
ШУМ.БГ

1594
58
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Анонимен
честния за пръв път стъпа в театър!
Анонимен
Не ви ли е слам да използвате това за да иронизирате кмета , или да се жалвате , че нямало балове?
Имайте малко уважение към паметта на г-жа Спасова и към скръбта на близките и приятелите и.
Всички би трябвало да скърбите , защото днес изпратихме не само един прекрасен човек , но и шуменският театър!
123
skurbim
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Анонимен
ШУМ ?
Анонимен
dano po4iva v mir.saboleznovaniq na da6terq i vanq.
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Анонимен
Шум бг вие нали уж триете нецензурните изказвания?АКО НЕ СИ ВЗЕМЕТЕ САЙТА В РЪЦЕ ВЕДНАГА , И ДОПУСКАТЕ ПРОСТОТИИ ТОЧНО В ТАЗИ ТЕМИ ВИ ОБЕЩАВАМ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ОСТЪР ОБЩЕСТВЕН СКАНДАЛ.
НЕКАДЪРНИЦИ ТАКИВА!ДА ВИ ИМАМ ЕВТИНОТО ПОЛИТИЧЕСКО САЙТЧЕ!