Иван Костов: България я очаква това, което се случи на ЦСКА
“България я очаква това, което се случи на ЦСКА” каза лидерът на ДСБ Иван Костов в Шумен, след края на двудневното Национално съвещание на партията.
Той обясни, че тази фраза е точна политическа прогноза.
“Когато не се спазват правилата, се видя, че дори шампионът на страната може да бъде елиминиранДали на 16 юни, или 16 юли, или по-нататък, това ни очаква, ако не бъдем така добри да изпълним правилата на света, в който сме влезли”, заяви Костов.
“Ако БСП спре да защитава Доган от нашите атаки, той ще бъде разобличен за изключително кратки срокове”, каза Костов и уточни, че една част от членовете на БСП не са в състояние да разберат защо трябва да бъде пазен лидера на ДПС. “Дълбоко се съмнявам, че са проверявани произхода на средставата и движението на сумите при г-н Доган. Информацията, с която ние разполагаме, е че поне един от имотите му е на негово име - този в село Дръндар. Поне по снимките, които съм виждала, това е имот, който е за много серозни суми”, допълни заместник-председателят Екатерина Михайлова.
Според Иван Костов “Доган буквално трябва да бъде изваден от акциите, които ние провеждаме срещу него, и ако БСП направят това, то ще бъде с цената на много тежки загуби на доверие за тях. Лидерът на демократите обяви още, че положението с НДСВ е сходно: “Тепърва започва атаката ни срещу тях и тя върви по линия на прикриване на злоупотреби и нарушения, извършени от министри и ключови политици на НДСВ. Едното е свързано с военните имоти и тепърва ще видите в следващите дни как ще се развива този скандал”, каза Костов. Той обясни, че в петък му се е обадил бившия министър Бойко Ноев, който му казал, че в Министерството на отбраната се е запознал с трети секретен доклад за сделките с военните имоти, различен от този, предоставен на Народното събрание.
“Цената за удържането на тази коалиция оттук нататък ще става все по-скъпа и по-скъпа. Съвсем логично е, че БСП започват сега предизборната си кампания. Опасенията им, че може да има предсрочни избори, са много реални”, заяви Костов.
Според него ДСБ трябва да взаимодейства активно с парламентарната и извънпарламентарната опозиция за предизвикване на предсрочни избори. Състоянието на ДСБ в момента обаче той определи като “има много какво да се желае”.
ШУМ.БГ
Коментари
Анонимен
Хелий, хелоу!!:))
Потребностите ти се синтезират или не ти достига развитие за тези над средните? Квалифицирана помощ - за теб винаги!
С искрени надежди за подобрение: /не се чете/
Анонимен
Я, забравих - не можеш да ми предложиш това, което ме прЕвлича - много си скучен. А си прав - да се ненадяваш , че ме привличат много неща :)
Анонимен
mentacite ot gerb shumen,da ne revat mnogo vseki gi znae kato intriganti i prostitutki tova sa sektanti ot dolna porada:)
Анонимен
Бони, издялай си един вибратор от ДЪБ и си го наври отзад.Скоро мъж няма да си намериш.
Хъм
HELLO!
ЗА KРАСИМИР КРУМОВ
Хелий е химичен елемент от 8А група, период 1. Има пореден номер Z = 2 и атомно тегло 4,002 6