Обществената реакция на обявените от Борисов намерения да обнови състава на своя кабинет ще проличи днес на 15-ия поред протест срещу сегашното управление.
"Смяната на пешките днес ще получи подобаващ отговор в 17:00 пред Министерския съвет, бъдете готови за изненади", предупреди Отровното трио в социалните мрежи. Възвание във Фейсбук публикува и лидерът на БОЕЦ Георги Георгиев, който призовава различните видове протести да се обединят, за да не се изтощят протестиращите. Днес той официално депозира искането за оставка на Борисов в централата на ГЕРБ.
По повод появили се информации, че днес отново се планират блокади на кръстовища в столицата, но в по-ранни часове, от столичната полиция призоваха протестиращите "да бъдат малко по-разумни". Охранителна полиция възнамерява в най-натоварените часове да запази нормалното придвижване на хората, които не участват в протеста.
Дневник
Коментари
Анонимен
И какво,кучетата си лаят и керванът си върви.
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
До предния
За кои пари става въпрос