Общината прави конкурс за шефове на отдели и дирекции
Община Шумен обяви конкурси за шефове на 2 дирекции и 3 отдела, съобщиха за ШУМ.БГ от пресцентъра на кметството.
Търсят се началници за дирекциите "Европейска интеграция и международно сътрудничество" и „Бюджет, финанси и човешки ресурси“, както и за отделите „Местни данъци и ТБО“, „Култура“ и „Образование“. За някои от позициите срокът за подаване на документи вече е изтекъл. Мераклиите да оглавят новите отдели „Култура“ и „Образование“ е трябвало да кандидатстват до 20-ти юни, а „Бюджет, финанси и човешки ресурси“ - до 18-ти юни. Все още има време да се подадат документи за отдел „Местни данъци и ТБО“ /до 1-ви юли/ и дирекция "Европейска интеграция и международно сътрудничество" /до 4-ти юли/.
Сред подалите документи са двама бивши кметове - Валентин Маринов и Петър Синджирлиев, казаха от пресцентъра на Общината. Маринов, управлявал финансите на Шумен по времето на кмета Максим Иванов, се бори за мястото на досегашната шефка на дирекция „Бюджет, финанси и човешки ресурси“ Вилма Дечева, а Синджирлиев иска да оглави отдел „Култура“.
Бъдещите шефове на дирекции трябва да имат завършена образователна степен Бакалавър, 6 години стаж, и да представят концепциите си за управление. Стартовата заплата в дирекция "Европейска интеграция и международно сътрудничество" например е 393 лв.
ШУМ.БГ
6819
339
asdf
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
Хъм
Бат Бойко се чува че вече го бил тоя "антипаразитин"
И сега някаква тревожност се е оформила в лагера на местните гербаджии.
Анонимен
ти кажи как го разбираш това трибуквие,ти като капацитет по ориентации що не споделиш опита с който си натрупал познание върху темата:)
Анонимен
в герб шумен се шири една ясно изразена сервилност и податливост от към влияния.
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Анонимен
маниерите и поведението на въпросното очно увреденото същество напълно ще го вписват в определеното място,тези около него само могът да му завидят,че не са при него та и тях да обслужват сакрално материално и все прочие ално....ама кой да знае може и да го направят...
Анонимен
Лекарствата, мило, забравил си ги! Трибуквието после. Но звучи по по - различен начин:)
Анонимен
запознат си с материята явно,незадоволени ли чуствате отново много моля ако е така не досаждайте с ...сещате се:)
гена
Хъм ,чадо ти се появи!От кога те дебна- явно комунистическата логорея те е обзела!Кажи сега за ОБРЪЧИТЕ ОТ ФИРМИ НА ДЪБОВ!Там е истината!Дочувам ,че ще яде големиян мощук????А????Тогава паразитче като тебе ще спре да пише защото няма да има пари за ток!!!Като сегашният ЧЕСТЕН!
Хъм
Маниерите и поведението едва ли са най-силните аргументи с които разполагате. Ама злобичка бая сте събрали.