Община Шумен ще климатизира сградата си с 30 нови климатика “Neo”. Техниката е закупена след обществена поръчка от “Техномаркет Европа”, като са разгледани офертите на общо 5 фирми, обясниха от пресцентъра на кметството.
“Климатиците ще бъдат поставени на кабинети с южно и западно изложение. На лицевата северна фасада няма да се слагат, каза Бейнур Ахмед, началник отдел “Управление на собствеността”. През зимата Общината ще продължи да се топли на газ, защото е най-икономично.
Стойността на 30-те климатика е 14 045 лв.
ШУМ.БГ
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
Льольо
Ивелине, опс Хъм, що пак купуваме климатици, ами не си купим нови бюра
зъл, но не език
Еден зъл език донесе ,че ще слагат по 3 на АКТИВНИТЕ КОМУНИСТИ!По бързо да изтрезняват- макар че те са постоянно пияни!Така каза един зъл език!
Хъм
С изрази от сорта цитирам "не сме си надвили на масрафа " Здравния работник или работничка НИ ПОКАЗВА НИВОТО НА СЕЛСКОСТОПАНСКИЯ ТЕХНИКУМ КОЙТО Е ЗАВЪРШИЛ ИЛИ ЗАВЪРШИЛА.
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Хъм
пак спрегнаха името на юношата бледен!
Горкото момче, без вина виновен.
Хъм
Еден болен мозък си въобразява всякакви невъзможни неща.
Хъм
А и жените намесва!
Анонимен
Хъми, а ти къде и какво си завършил/а? МЕИ във Варна - двигатели с вътрешно горене и после АОНСУ? Страшно образован си, няма що!
Крумов
Не знам кой анонимен парцал ми яде кокалите из тоя форум, но не съм от тия, дето се нуждая от чужд псевдоним за да кажа каквото мисля. Категорично не съм Льольо. Хаха. За климатиците - дай Боже всекиму! При мене е хладничко и без климатик. Даже понакашлям. Но не смятам, че за това са виновни Златев и Костов. По-скоро е виновен съюзът на репресираните. Хаха... Цанински, четеш ли бе? Казаха ми, че си си купил нови очила да можеш да виждаш буквите в Шум.бг. Излишен разход, има опция за увеличаване на буквите.