Отборът на „Волов“ победи с 4:0 тима на „Спортист“ Генерал Тошево. Срещата бе от втория кръг на Трета лига по футбол на североизток и се игра на стадион „Панайот Волов“ в Шумен.

Домакините бяха по-добрият отбор на терена и заслужено взеха трите точки от мача. Гостите от Генерал Тошево също имаха своите положения за гол, повечето от тях през първата част, но така и не успяха да преодолеят младия страж на шуменци Йосиф Славчев. Освен това още в първата минута на второто полувреме тимът на „Спортист“ остана с човек по-малко, след като за втори жълт картон, респективно червен, играта напусна капитанът Светослав Вълев.

„Волов“ вкара по два гола в двете части от мача. В 10-ата минута се разписа капитанът Симеон Савов. В 40-ата гол отбеляза Ивелин Василев.

В 46-ата минута Савов нацели гредата, а в 58-ата Божидар Пенчев вкара за 3:0. След много пропуски в 87-ата минута опитният Христо Александров вкара четвъртия гол за шуменския тим и оформи крайното 4:0.