Досегашният зам.-кмет Феим Мехмед Насъф ще е кмет на община Никола Козлево до провеждане на местните избори в края на октомври т.г.
Това реши днес на извънредно заседание Общинският съвет в Никола Козлево. Не е имало други предложения за заемане на кметския стол и съветниците са избрали Феим Насъф с 8 гласа “за” и 3 “въздържал се”, съобщи за ШУМ.БГ кметът.
До смяната на кмет на Никола Козлево се стигна, след като на 27 юли Общинската избирателна комисия /ОИК/ в Никола Козлево освободи Ешреф Реджеб от кметския пост.
Ешреф Реджеб бе признат от съда за виновен, че е нанесъл щета на държавата и трябва върне близо 100 хил. лв., както и да плати глоба в размер на 10 хил. лв. Като осъден с влязла в сила присъда той трябваше да освободи и кметския стол.
Съгласно закона Ешреф Реджеб няма право да заема публична длъжност в рамките на една година, което означава, че той не може да се кандидатира за кмет наесен.
ШУМ.БГ
Коментари
Анонимен
Ако беше крал дали щяха да бъдат изпълнени толкова много проекти, да са безплатни ДГ, да се раздадат бонбони, козунаци, брашно на населението. Турхан на кой е дал, освен на себе си. Народа не е прост, толкова колкото си мислите и ще го разберете на 29 октомври. С вас сме Ешрефоглу, деня на победата наближава.
Анонимен
Ти защо се правиш на ударен, Ешреф много неща даде хайде дане ги изброим цял месец всяка вечер банкети, цял голям сак със 💰 пари но те не бяха от техния джоб а от Общинския бюджет и наистина ще има Ревизия, новия Кмет не може да приеме щетите извършени кражби, смело напред Исмаил ти ще победиш ,за това страх тресе кочината на работници на семейството крадци, ще ги натискаме до дупка
Анонимен
Аве ей дъпъсъ вие и вашите отпадъци си останете там където сте нямаме нужда от вас
Анонимен
Да беше дал и турхан Ешреф даде чантата с пари на хората с банкети с брашно някак си Турхан какво я направи чантата ти отговори ако можеш ако не да ти кажа лява ръка десен джоб хич не се надявайте кажи на празници даваше ли нещо ти кажи недейте с ободите веднага
Анонимен
А бре хора вие кога ще раздавате цемент вар пясък ибезплатен строител щели да осигурят
Хайде какво чакате
Няма време
Анонимен 1
Ще видите вие дъпъсъ ще ви разкатае фамилията. Но като чета вие хората от тая община сте доста прости. Не може да прецените кой е лошият и кой е добрият кандидат, ЕЙ!
Анонимен
Ония не искат да пуснат кокала защото наяве ще излязат далаверите им затова се борят пак за мекия стол с неук човек.
Общинар
Затишие пред буря. Нека умните замълчат.
Анонимен
Къде остана аланколу кажи къде е чантата какво я направи Турхан ей така се изкарват пари от общината като подхвърляш нещо кажи не не се крий като мишок