Горсов: Не заслужавам Мануела
Аз съм тук заради хората, които помогнаха. Дължа обяснение. Това каза пред Нова телевизия Красимир Горсов, бащата на Мануела, която пострада при катастрофата предизвикана миналата година от Максим Стависки.
Горсов, който харчил пари за хазарт от дарителските сметки за Мануела каза, че "да се каже, че се мрази заради това, което е направил е най-меката форма". "Никога не съм се замислял дали имам проблем с хазарта, но явно е че имам проблем с хазарта", каза още Красимир Горсов и добави: Аз сега наистина разбирам, че имам сериозен проблем и не мога да се справя сам.“ Изпитвам чувство за вина, гняв, че не заслужавам това дете, което имам“, каза още Красимир Горсов. „Мануела трябва да се гордее с майка си Диана“, заяви Горсов след като в предаването се включи неговата съпруга от Израел.
БГНЕС припомня, че на 5 август миналата година Максим Стависки предизвика тежка верижна катастрофа на пътя Приморско-Бургас с още две коли. При нея загина 24-годишният Петър Петров от Сливен и тежко пострада 19-годишната Мануела Горсова от Велико Търново. Още в първите часове след инцидента бе констатирано, че фигуристът е бил в нетрезво състояние. Първоначално количеството алкохол в кръвта на Максим бе констатирано на 1,18 промила, но в хода на досъдебното производство прокуратурата го прецизира на 1,29 промила. Мануела Горсова, която изпадна в кома след катастрофата, в момента е на лечение в Израел, заедно с майка си Диана.
БГНЕС
224
1
asdf
PGRpdiBjbGFzcz0iYWRzLXpvbmUiIGlkPSJhZHMtem9uZS16b25lMm5kcGFyYWdyYXBoIiAgCiAgICAgCiAgICAgCj4KICAgIAogICAgICAgIAogICAgICAgIAogICAgCjwvZGl2Pg==
Коментари
Spartan
Spartan : Поредната жертва на лайнените мухи от БТВ Миролюба Бенатова, и компания. В алчността си за медийна изява, същата грозна некадърница изобщо не си дава сметка какви поражения прави върху семейство Горсови и пострадалата Мануела! Как ще го понесе жена му и детето му след раздуханата от Бенатова истерия? Как изобщо ще се задържи това семейство цяло? Как ще изчисти името на Горсов ако нищо не е вярно по смисъла на направените внушения? Горсов може да е играл за да се разтовари или заради комарджийската надежда да спечели пари за детето си, които иначе няма и колкото и неправилно да е има резон! А гнусното подобие на журналист Бенатова, която по поръчка за да вземе пари, написа роман от лъжи и жълти страници за Българските курви виновни за смъртта на 400 деца изобщо НЕ е помислила. Прокуратурата трябва да се самосезира и за Бенатова! Никой не би се учудил ако Бенатова сама си е изпратила СМСа долните и игрички многократно са се показвали! И тези гнусни палячовци от Корита ров и Лора Крумова, които внушават на съсипания Горсов елементарни приказки, които не са в полза на болното дете и които той след истеричния просташки хаос срещу него изобщо не съзнава (това е изписано и върху лицето му). И Всичко защо? От пиянската грандомания на Сталийски, от вината и на циганският боксьор, на който не му беше показана кръвната проба,през неморалните отрепки представящи се за журналисти а във всъщност обществени касапи и болни лешояди до това семейство и невинната Мануела ! Пожелаваме на всички изроди в тази трагедия да загубят по същият начин обичан близък може би тогава малко ще поумнеят!