Златин Ценков от ГЕРБ е новият кмет на община Каспичан.
С преднина от само 128 гласа той изпревари управлявалата 12 години Милена Недева от БСП, показаха окончателните резултати след преброяване на всички секционни избирателни протоколи.
За Ценков на вчерашния балотаж са гласували 1552 жители на Каспичан /50,95%/, а за Недева 1424 /46,75%/. „Не подкрепям никого“ са казали 70 /2,3%/ от избирателите.
Избирателната активност бе висока - 47,28%.
ШУМ.БГ

Коментари
Анонимен
Питайте талигата, той е най богатия и най опитен имотен играч. Справка партийният дом.
Анонимен
Кака Юлка и Алтън баш са заформили ОПГ /Организира престъпна група/.Отдавна са надминали Николов!
Анонимен
До предния т@пак туй Тасчо или Здравко ти го казаха?
Бухта бухтана
моята приятелка не е правила нищо,даже от черешата не е слизала.Кучето е заровено на друго място.
Анонимен
“Моралисти и трезвеници”, а пък снимките им все с чаши и на софри. Всички са на черешата и клоните не издържаха. Който разбрал разбрал!
селянин от Плиска
Гербавите ибрици,много смешно стояхте на последната сесия.Оставихте се на Зелката,Тасчо и Хюса да ви пуснат по пързалката и вас,и ерменеца.Талигата едвам мънка на гласуването.Тошко и Зелка направо разнищиха Офчата глава.Браво. Инвестиции искал да прави .Някой друг път ще ги прави. То това да не е да ви води на екскурзия по чужбина.
Анонимен
Ще се научиш скоро Ако не питай варненския кмет той ще ти обесни
Прас прес
Дебелото прасе е в ъгъла!Скоро няма да му е ,да арестува кметове!Дебелян е бита карта вече за тези които не са го разбрали!
Анонимен
Зелка видите ли била моралният стожер!Ха ха ха!Та тя е май-продажната.Гласувала е така, защото Арменчо не ѝ е дал Кеша.Помисли си,че Талигата,ще му свърши работа,като го заведе на екскурзия в Армения,ама му излязоха криви сметките.Яко го поведоха някои хора!Сега Талигата ще е на килимчето и ще има задачата да намери нужният глас.Ще има ново гласуване съвсем скоро!Хабер да ви е!